Dwa mecze za nami :)

Drużyna Młodzików Akademii F5 rozegrała dwa pierwsze mecze ligowe. Pokonaliśmy naszych rówieśników z Miedźnej oraz ulegliśmy GKS Tychy. przed nami jeszcze wiele ciekawych pojedynków.

Do zobaczenia na meczach

DZIESIĘCIOLECIE KLUBU

UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE W dniu 14 marca 2026 r., w godzinach 9:00 – 16:00, na boisku Orlik w Orzeszu odbył się turniej piłkarski z okazji 10-lecia UKS Akademia Piłkarska…